> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Боковня

 

29 коментарів:

  1. Вдовиченко Тетяна Віталіївна, гімназія імені Т. Шевченкапонеділок, 24 січня, 2022

    Одним із головних інструментів успіху Нової української школи є наскрізне використання інформаційно-цифрових технологій в освітньому процесі. Сучасний вчитель має навчитися створювати та використовувати мультимедійний та інтерактивний контент, щоб зацікавити цифрове покоління учнів. Дякую Вам за статтю.

    ВідповістиВидалити
  2. Оксана Бабич, НВО №32понеділок, 24 січня, 2022

    Цифрові компетентності – це базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя. В умовах періодичних локдаунів і карантинів саме цифрові технології дають змогу не зупиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційному або змішаному форматі. Тому сьогодні цифрова грамотність для вчителя стає пріоритетом.Дякую Яна Сергіївна за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую за змістовну статтю. Цифрова компетентність педагога це технічні навички й знання, діяльність та життя в цифровому середовищі. Щоб розвивати таку компетентність, потрібно використовувати всі можливості сучасних цифрових технологій і програмних засобів.

    ВідповістиВидалити
  4. Сучасний вчитель, пропонуючи роботу з цифровими освітніми ресурсами, формує в учнів інформаційну грамотність, знайомить їх з корисними сервісами, мотивує учнів до роботи на уроках. Одна з переваг використання цифрових технологій в навчанні обумовлено їх потенціалом для активного залучення учнів в навчальний процес і управління ним. Цікавим було познайомитись із сервісом Canva, додатком Trello.Дякую за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  5. Лариса Нестеряк, НВО №32понеділок, 24 січня, 2022

    Згодна з автором статті, що формування ІКТ-компетентності сприяє всебічному розвитку педагогів, їх самовдосконаленню, бажанню вчитися впродовж усього життя, розумінню інформаційно-комунікаційних процесів, здатності застосовувати опановане у професійній діяльності, удосконалювати професійну майстерність, застосовувати набуті знання у педагогічній практиці, що забезпечує підвищення якості освіти. Дякую, що поділилися педагогічними знахідками своєї професійної діяльності. Бажаю успіхів у всіх нових починаннях!

    ВідповістиВидалити
  6. Ольга Лавріненко, НВО №32вівторок, 25 січня, 2022

    Вчителю Нової української школи вже недостатньо просто користуватися комп’ютерною технікою, інтернетом, проходити навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій . Тепер він зобов’язаний постійно розвивати та удосконалювати інформаційно-комунікаційну компетентність через запровадження цифрових інструментів освітньої діяльності. Дякую , Яно Сергіївно. за цікаву, змістовну статтю. Буду користуватися в своїй роботі запропонованими вами сервісами та додатками.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую за цікаву та корисну статтю, є матеріал, який допомоагає в роботі НУШ

    ВідповістиВидалити
  8. Оксана Крамаренко, заступник директора КУ "МЦПРПП КМР"середу, 26 січня, 2022

    Не можу не погодитися з твердженням, що перенесення навчання в цифрове середовище та його індивідуалізація - це неабияка мотивація для професійного зростання, обміну інноваційними ідеями та досвідом. Сучасний вчитель Нової української школи має володіти широким спектром цифрових інструментів для здійснення якісної освітньої діяльності. Дякую пані Яні за представлений матеріал.

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую колезі за цікаву статтю.Безперечно,цифрові технології забезпечили вчителю нові можливості під час проведення уроків, дали змогу зробити їх різноманітнішими за формою, уникнути шаблонності, підвищити зацікавленість учнів до навчання.

    ВідповістиВидалити
  10. Стаття змістовна та цікава. Такий цілеспрямований вчитель зможе зробити успішними своїх учнів. Дякую за корисний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  11. Дякую за чудовий матеріал. Тема дуже актуальна та корисна для нової української школи.

    ВідповістиВидалити
  12. Наталія Костиря, НВО№32четвер, 27 січня, 2022

    Дякую автору за таку змістовну статтю! Погоджують, що сучасному вчителеві потрібно володіти цифровою компетентністю. Також використовую сервіс Canva під час своєї роботи.

    ВідповістиВидалити
  13. Яна Іващенко, НВО 32пʼятницю, 28 січня, 2022

    Згодна з автором статті. Погоджуюсь, без цифрових компетентностей важко уявити ефективну роботу сучасного вчителя. Активне використання цифрових технологій в освіті сприяє ефективності освітнього процесу на всіх його рівнях. Дякую автору за матеріал.

    ВідповістиВидалити
  14. Дякую автору за змістовну статтю! Дуже цікавий матеріал для роботи в НУШ.

    ВідповістиВидалити
  15. Дякую колезі за дуже актуальну статтю. Дійсно,цифрові технології дозволяють зробити процес навчання мобільним, диференційованим та індивідуальним. При цьому технології не замінюють вчителя, а доповнюють його. Таким заняттям властиві адаптивність, керованість, інтерактивність, поєднання індивідуальної та групової роботи, часова необмеженість навчання. Навчання стає більш цікавим, насиченим і зручним

    ВідповістиВидалити
  16. Світлана Цуркан НВО №32пʼятницю, 28 січня, 2022

    Дійсно, сьогоднішня система освіти і науки зазнає докорінних цифрових змін та повинна відповідати світовим тенденціям цифрового розвитку для успішної реалізації кожною людиною свого потенціалу. І вчителям, для того, щоб бути успішним у професійній діяльності, необхідно бути мобільним, креативним, комунікативним. Дякую автору статті за цінні поради щодо використання цифрових технологій педагогами.

    ВідповістиВидалити
  17. Навчання в цифровому середовищі має багато переваг,тому цифровізація стає сучасним трендом в роботі педагога.Дякую автору за актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  18. Використання цифрових технологій в освітньому середовищі має низку особливостей. Значна частина матеріалу сприймається учнями візуально і тому є доцільним,у роботі вчителя початкових класів, впровадження способів і методів, що забезпечать ефективність сприйняття інформації через візуальний канал сприйняття.
    Цікавим для мене, в цій статті, було познайомитись із сервісом Canva,який обов'язково візьму до уваги у своїй подальшій роботі. Дякую автору за статтю.

    ВідповістиВидалити
  19. Дякую автору за змістовну статтю!Згодна,що потрібно використовувати всі можливості сучасних цифрових технологій і програмних засобів, як глобальних, так і локальних. Тож вчитель повинен користуватися можливостями цифрових технологій та зростати професійно.

    ВідповістиВидалити
  20. Погоджуюсь з автором статті, тема яка розглянута є дійсно сучасною та актуальною. Використання сучасних технологій у світі стало не просто трендом, а необхідністю. Адже цифрова компетентність – це не просто можливість зацікавити дітей навчанням, а ще й чудовий шанс значно полегшити собі роботу. І зробити її ще цікавішою! Дякую за змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити
  21. Погоджуюсь з автором. Стаття цікава, актуальна в умовах пандемії

    ВідповістиВидалити
  22. Наталія Нєпопалова, НВО №32неділю, 30 січня, 2022

    Очевидно, застосування цифрових технологій - наразі одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку освітнього процесу. Погоджуюся з Вами, Яно Сергіївно, що світ змінюється, тож і сучасний учитель крокує в ногу з часом, щоб зацікавити своїх учнів. Дякую, успіхів в подальшій педагогічній роботі.

    ВідповістиВидалити
  23. Гага Ніна Володимирівнапонеділок, 31 січня, 2022

    Набуття базових цифрових компетентностей є базовим для кожного громадянина України, а для педагогічних працівників є необхідністю сьогодення, які, в свою чергу, мають забезпечувати формування цифрових компетентностей здобувачів освіти. Автор у даній статті розкрила багато можливостей сучасних цифрових технологій та програмних засобів. Використовуючи ці ресурси під час навчально-виховного процесу можна не тільки урізноманітнити подачу матеріалу, а йти в ногу з часом. Дякую автору за цікаву та змістовну статтю! Гага Ніна Володимирівна, НВО № 32

    ВідповістиВидалити
  24. Дуже вдячна, Яно Сергіївно, за презентацію Вашого досвіду у статті.Цілком погоджуюся з думкою, що перенесення навчання в цифрове середовище та його індивідуалізація - це неабияка мотивація для професійного зростання, обміну інноваційними ідеями та досвідом. Ви даєте приклади сервісів, які активно використовуєте на своїх уроках. Для кожного вчителя важливий насамперед практичний досвід та власні пошуки найефективніших методів, прийомів та засобів навчання та виховання. Ще раз дякую! Бажаю подальшого професійного зростання!

    ВідповістиВидалити
  25. Поліна Резніченкосереду, 02 лютого, 2022

    Цифрові технології в період дистанційного навчання стали невід'ємною складовою в роботі педагога.Ваша стаття дуже змістовна та цікава! Дякую!

    ВідповістиВидалити
  26. Використання сучасних інтернет - технологій дає вчителю можливість провести будь-який урок на вищому технічному рівні, насичує урок інформацією, допомагає швидко здійснити комплексну перевірку засвоєння знань. Бо педагогу цифрове освітнє середовище дозволяє використовувати широкий спектр сучасних інформаційних технологій, що потребує переосмислення навчального процесу щодо зміни практики його організації, де однією з першочергових стає завдання вироблення та реалізації нового підходу до його планування. Дякую за змістовну статтю. Бажаю успіху.

    ВідповістиВидалити
  27. Сучасному вчителю необхідно володіти цифровими технологіями. Потрібно знати їх можливості. Тоді ви зможете правильно поставити завдання своїм учням, підказати за допомогою яких цифрових інструментів це
    завдання можна вирішити. Саме такий вчитель потрібен сучасним дітям. Дякую авторці за опис цифрових ресурсів та приклади їх застосування.

    ВідповістиВидалити
  28. Цифрові технолгії - це майбутнє. Тема є актуальною. Дякую!

    ВідповістиВидалити