> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Самофалова

 

19 коментарів:

  1. Актуальна тема, вдалий виклад. Дякую автору за статтю. Кібербезпеку потрібно обговорювати. Навчати дітей, щоб вони розуміли і пам'ятали, настільки це важливо.

    ВідповістиВидалити
  2. Оксана Філоненковівторок, 25 січня, 2022

    Дуже важливий, змістовний матеріал для батьків, учнів, учителів про те , як уберегти дітей від негативного впливу інтернету. Буду використовувати поради.

    ВідповістиВидалити
  3. Лілія Бродецька
    Автор розглядає важливу проблему сьогодення. Мережа Інтернету - це не лише джерело цінної інформації, але й середовище, в якому може бути небезпечно. І про це варто знати всім. Найвразливішою верствою населення є діти. А ми, дорослі, повинні навчити їх правилам поводження в даному середовищі. Дякую автору за цінну інформацію!

    ВідповістиВидалити
  4. Автором статті висвітлене нагальне питання кібербезпеки. У статті влучно зазначено, що вільний доступ до мережі Інтернет та розвиток інформаційних технологій, вимагає ретельного вивчення цього питання усіма учасниками освітнього процесу. Автором надані корисні посилання, які варто використовувати у роботі для формування цифрової грамотності здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  5. Важливою темою сучасного життя є вміння орієнтуватися у цифровому просторі, але не слід забувати про безпеку. Автор статті детально та змістовно пояснив читачу, що мережа інтернет буває корисною з одного боку і небезпечною та підступною з іншого. Дякую автору за змістовно викладений матеріал.

    ВідповістиВидалити
  6. Настасія Щорбапонеділок, 31 січня, 2022

    Дякую авторці статті за розкриття важливої теми! Учні, вчителі та батьки повинні навчитися контролювати ризики, які можуть виникати при користуванні комп'ютерами та мережею Інтернет. Дуже цінними є посилання на ресурси для онлайн-навчання з кібербезпеки, які допоможуть убезпечити себе від кібершахрайства.

    ВідповістиВидалити
  7. Титаренко Катерина. Тема статті підібрана вдало, згодна потрібно звертати увагу на кібер безпеку бо у сучасному світі ми та діти проводимо в Інтернеті.І розпізнати таку небезпеку важко. Автор гарно підібрав матеріал та звернув увагу на потрібні питання.

    ВідповістиВидалити
  8. Тема кібербезпеки залишається однією з найактуальніших в нашому цифровому суспільстві.Практично весь сучасний світ поринув у ґаджети, користувачі знають про існування вірусів, але не розуміють, як же убезпечити себе від їх дій. Людство потребує нових знань та вмінь. Автор у статті розглянула і проблеми кібербезпеки і профілактику та методи реагування на кіберагрози. Особливу увагу приділено кіберзагрозам в освітньому середовищі та методам протидії ним.Наведено приклади, посилання на навчальні відео та посібник для батьків та учнів. Дякую, пані Ольга за актуальну, змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  9. Світлана Шверненкопонеділок, 31 січня, 2022

    Пані Ольго, питання, які Ви піднімаєте у статті, саме на часі, адже сучасні здобувачі освіти з кожним днем усе більше опановують Інтернет-сервіси, але не завжди можуть зрозуміти, що інформаційний простір може таїти небезпеки. Ваші дослідження та пропоновані засоби розв’язання проблеми надзвичайно корисні як для дітей, так і для їх батьків і вчителів, та сприятимуть критичному оцінюванню і умінню створювати для себе безпечне Інтернет-середовище.

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую авторці за надані корисні посилання, які варто використовувати у роботі для формування цифрової грамотності здобувачів освіти, за наголос на проблемі безпечності Інтернету, бо хоч і ця реальність називається віртуальнрю, та проблеми, що Інтернет може викликати цілком реальні. Безпеку потрібно знати перед початком користування - це важливо

    ВідповістиВидалити
  11. Високий рівень комп’ютеризації сучасного суспільства вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері. Авторка статті детально описала потребу відповідних курсів з основ формування кібербезпеки у школі. Також надала багато посилань, які будуть корисні і вчителям, і здобувачам освіти, і їхнім батькам.

    ВідповістиВидалити
  12. Дякую автору за актуальну та корисну статтю. Сучасні діти дуже багато часу проводять в мережі Інтернет, та можуть стикатися з безліччю небезпек, такими як: кібер-булінг, Інтернет-шахрайство, крадіжка особистих даних. Завдання педагогів навчити дітей безпечно користуватися Інтернетом: бути медіаграмотним, критично оцінювати інформацію, для цього автор підібрала дуже корисні посилання, які стануть у нагоді не лише дітям, а і їхнім батькам.

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую автору статті за докладну викладений матеріал. Мені як вчителеві і батькові одночасно було дуже корисно отримати інформацію про кібербезпеки,бо потрібно навчати своїх дітей як правильно використовувати Інтернет ресурси,і вберегти себе від впливу шахраїв.

    ВідповістиВидалити