> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Гальчук

 

7 коментарів:

  1. Безпечне освітнє онлайн середовище - важлива складова освітнього процесу. Автор статті приділяє велику увагу даній темі. Усвідомлення загрози знижує ризик. Будучі обізнаними про небезпеки, школярі зможуть вільно орієнтуватися в кіберпросторі. Автор статті говорить про ті нові завдання, які постають перед освітою в умовах цифровізації. Зокрема, розуміння учнем власної інтегрованості у світову спільноту вже на ранніх етапах навчання, практично необмежених можливостей впливу кіберпростору на свою особистість, відповідальності перед собою та суспільством за власну поведінку. Дякую за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  2. Останнім часом діти особливо піддаються кібератакам, тож ця тема є надважливою. Дякую, колего, за змістовність.

    ВідповістиВидалити
  3. Проблема кібербезпеки, безпеки в мережі Інтернет - це важлива тема профілактичної роботи з учнями і ученицями. Важливою є роз'яснювальна робота щодо правил поведінки в мережі, ознайомлення з технічними моментами захисту. Особливо це актуально для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Також слід нагадувати батькам учнів про ймовірні кіберзагрози та негативні наслідки небезпек. Дякую за актуальну тему і професійний підхід.

    ВідповістиВидалити
  4. Проблема кібербезпеки дуже актуальна і надзвичайно важлива. Навіть дорослі не повністю усвідомлюють ризик кіберзагроз, годі й казати про дітей. Автор статті наводить вражаючи факти про кількість кібератак та кіберподій, які відбуваються кожного дня. Дякую Руслані Василівні за змістовний та цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  5. Одним з викликів, що постають сьогодні перед педагогічними працівниками є усвідомлення особливостей учнів, що народилися в цифрову епоху та не уявляють світу без інтернету, комп’ютерів, планшетів, телефонів та інших гаджетів. Авторка статті досконало охарактеризувала сучасний стан кібербезпеки в цифровому навчальному середовищі. Взяла собі на замітку найбільш активні приховані загрози для дітей, що походять з комп'ютерної мережі.

    ВідповістиВидалити
  6. Проблему, яку досліджувала у своїх наукових розвідках пані Руслана, уважаю досить актуальною, адже сьогодні спостерігаються практично необмежені можливості впливу кіберпростору на особистість учня. Саме тому так гостро постають питання організації безпечного oсвітньoгo oнлайн-середoвища. Особливо важливою є представлена авторкою характеристика ключових проблем і можливих загроз у цифровому освітньому середовищі та сучасного стану забезпечення захисту кіберпростору. Дякую, шановна колего, за науковий підхід до вирішення досить складної та нагальної проблеми.

    ВідповістиВидалити
  7. Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, є важливим джерелом
    інформації у житті дітей під час здобуття освіти, соціалізації та самореалізації.
    Водночас воно може містити ризики для здоров'я, розвитку та психічного
    благополуччя дітей. Якісна кібербезпека в цифровому навчальному середовищі базується передусім на обізнаності всіх учасників навчання. Усвідомлення загрози знизить ризик!
    Дякую за цікаву статтю! Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити