> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Хащевацька

18 коментарів:

  1. Пані Тетяно, чудовий матеріал. Безумовно, використання медіаосвіти у навчально-виховному процесі ЗДО - це вимога, що продиктована часом та суспільством. Особливо важливо, що була звернута увага на триріжний напрямок в організації медіаосвіти: робота з педагогами, дошкільниками та батьками.

    ВідповістиВидалити
  2. Час вимагає того, аби сучасні діти були медіаграмотними. Безумовно, головним в медіаосвіті є захист дитини від агресивного медіасередовища, так званого інформаційного "сміття" - для цього кожен педагог має володіти відповідними знаннями.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую за цікавий зміст статті.Вірно ви підмітили,що медіа-засоби можуть успішно використовуватись в умовах дошкільного навчального закладу. Да ,а наше матеріально - технічне забезпечення...бажає бути кращим.
    Натхнення у вашій роботі.

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую, Вам за досить актуальну інформацію.Медіа сильно впливають на побут, світогляд, культуру людини її політичні переконання.

    ВідповістиВидалити
  5. Сухорукова О М.(Днз№73)четвер, 27 січня, 2022

    Дякую,цікава інформація.Медіаосвіта педагогів у садочку є важливою умовою формування медіакомпетентності дошкільників та батьків,а створення матеріально-технічної бази є підгрунтям забезпечення розвитку мовленнєвої компетентності вихованців.

    ВідповістиВидалити
  6. Тетяна Полонськапʼятницю, 28 січня, 2022

    Дякую автору за змістовну та цікаву публікацію. Медіаосвіта є невід`ємною частиною нашого сучасного життя, а особливо під час карантинних обмежень. Тому нам дорослим потрібно постійно самовдосконалювати свою ІТ-грамотність.

    ВідповістиВидалити
  7. Тетяна Миколаївна познайомила з системою роботи колективу зі створення середовища, яке сприятиме інтеграції медіаосвітніх завдань в освітній процес, надала актуальності формуванню батьківської медіаосвіти.
    Тема статті продиктована часом, адже сьогодні є актуальним і досить необхідним вирішення питання медіа-інформаційної грамотності суб'єктів освітнього простору закладу дошкільної освіти.
    Нині діти сприймають більше інформації, ніж будь-коли. Сховатися від цього потужного потоку вже неможливо. Залишається пристосуватися, навчитися використовувати інформацію з користю, відкидаючи зайве. Для цього й потрібна медіаграмотність.
    Таким чином, для дітей існують три основні агенти медіасоціалізації: батьки, педагоги й однолітки. Тож, працюємо над формуванням інформаційно-комунікаційна культури разом! Успіхів, натхнення автору!

    ВідповістиВидалити
  8. Змістовна, цікава стаття, яка спонукає замислитися над актуальністю власної медіаосвіти, приводить до розуміння необхідності підвищення кваліфікаціїї в цьому напрямку. Чи зможе вихователь, що сам не володіє медіаграмотністю,підготувати дітей до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем? Бажаю Тетяні Миколаївні успіхів, небайдужих колег-однодумців.

    ВідповістиВидалити
  9. Анна Смирнягінапонеділок, 31 січня, 2022

    Зміст статті Тетяни Миколаївні є результатом наполегливої, багаторічної праці в якості методиста ДНЗ. Сутність матеріала охоплює всі основні принципи і аспекти формування медіаосвіти в умовах дитячого закладу. Отримані результати підтверджени прикладами, які вдосконалюють роботу колективу. Автор вдало використовує публікації відчізнчних і зарубіжних педагогів і науковців. Бажаю успіхів у Вашій чудової праці.

    ВідповістиВидалити
  10. Зміст статті Тетяни Миколаївні є результатом наполегливої, багаторічної праці в якості методиста ДНЗ. Сутність матеріала охоплює всі основні принципи і аспекти формування медіаосвіти в умовах дошкільного закладу. Отримані результати підтверджени прикладами, які вдосконалюють роботу колективу. Автор вдало використовує публікації відчізнчних і зарубіжних педагогів і науковців. Бажаю успіхів у Вашій чудової праці.

    ВідповістиВидалити
  11. Олена Ткачук, вихователь - методист ЗДО № 63понеділок, 31 січня, 2022

    Дякую за цікавий зміст статті! Організація просвітницької роботи з педагогічними працівниками закладу у вигляді консультацій, семінарів, семінарів - практикумів, конференцій, майстер-класів, квестів, обміну досвідом, створення банку методичних розробок педагогів-практиків важлива складова співпраці вихователя - методиста та педагогів дошкільного закладу. Успіхів в педагогічній діяльності!

    ВідповістиВидалити
  12. Таміла Мірошниченко, вихователь ДНЗ #73понеділок, 31 січня, 2022

    Дуже цікавий, наповнений допис!Глибоко і всебічно розкрито питання важливості, актуальності проблеми медіаосвіти та медіаграмотності, зокрема, в роботі дошкільного навчального закладу! І це, безперечно,вимога сучасності! Тетяна Миколаївна, як вихователь - методист, докладала і докладає дуже багато зусиль в цьому напрямку в роботі з педагогами закладу.У дописі грунтовно викладений обсяг виконаної роботи.Тетяно Миколаївно,бажаю Вам і надалі успіхів у Вашій роботі!

    ВідповістиВидалити
  13. Справді,бути медіакомпетентним в сучасності це вже не щось особливе, це необхідність. Це потужний сучасний інструмент навчання і виховання. Вдячні за непросту роботу, роботу просвітництва, відкриття нового,цікавого корисного.

    ВідповістиВидалити
  14. Стаття цікава,інформативна і корисна! У ній вдало розкрито необхідність дотримання балансу між позитивними сторонами та ризиками використання "інтелектуального знаряддя". Адже сьогодні справді важливо, з одного боку, уміти захистити себе від шкідливого впливу медіа, а з другого - навчитися використовувати ці технології для того, щоб задовольняти свої інтереси, розвивати здібності,уміти швидко знаходити необхідну інформацію та ефективно комунікувати. Тому питання формування медіакультури у дорослих і в дітей є дуже актуальним.
    Дякую, пані Тетяно, за статтю і Вашу велику практичну роботу в такому важливому сьогодні напрямку. Бажаю Вам успіхів, цікавих ідей та можливостей їх реалізації!

    ВідповістиВидалити
  15. Марина Видибурачетвер, 03 лютого, 2022

    В наш час дошкілля вимагає від нас володіння знаннями у сфері мультимедійних технологій. Використання мультимедіа дозволяє вирішити багато задач в навчально-виховному процесі. Зміст статті є результатом наполегливої праці. Тетяна Миколаївна докладає багато зусиль цьому напрямку в роботі. Дякую за змістовну та цікаву статтю. Натхнення і творчості Вам в подальшій роботі.

    ВідповістиВидалити
  16. Відомо, що кожен досвідчений педагогічний колектив шукає нових шляхів поліпшення освітнього процесу, досягнення позитивних результатів.Зокрема, для того, щоб знайти сучасні дієві шляхи розв'язання проблеми підвищення якості освіти в закладі. Вам це вдається!
    Представлений в статті практичний досвід Тетяни Миколаївни щодо медіаосвіті педагогічних працівників закладу є ефективним та результативним. Творчих успіхів вам в цьому напрямку!

    ВідповістиВидалити
  17. Давидченко В.М.пʼятницю, 04 лютого, 2022

    Тетяна Миколаївна є взірцем для педагогів нашого закладу в питаннях впровадження в роботу медіа засобів і технологій. З її допомогою ми всі крок за кроком рухаємось в цьому напрямку. Хочу відзначити її наполегливість і постійне професійне зростання, педагогічну майстерність і людяність. Я пишаюсь тим, що у наших педагогів є такий наставник, лідер і партнер. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  18. Кавка Олена, ДНЗ#3, виховательпʼятницю, 04 лютого, 2022

    Дуже цікава і змістовна стаття. Підтримую думку про те, що медіаграмотність в наш час дуже важлива, насамперед для дітей. Тому починати ознайомлювати дітей необхідно якомога раніше відповідно до віку.

    ВідповістиВидалити