> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Звєрєва

 

9 коментарів:

  1. Рівень цифровової кмпетентності вчителя є важливим показником його професіоналізму. Впровадження ІКТ в освіті - є важливим і незворотнім процесом. Сучасному вчителю необхідно йти в ногу з прогресом для того, щоб залишатися прикладом для сучасних дітей. Дякую автору за висвітлення даного питання.

    ВідповістиВидалити
  2. Головною умовою сучасного життя людини є вміння розвивати цифрову компетентність.
    Цифровізація освіти сприяє розвитку педагогічної діяльності вчителя. Сучасний здобувач освіти, педагог, представник батьківства всі вони, повинні вміти, володіти цифровими навичками і постійно працювати над їх вдосконаленням, щоб не відставати від прогресивного світу. Тому тема впровадження цифрової освіти у сучасній школі була, є і буде актуальною. Дякую автору за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Цілком погоджуюсь із автором статті. Сьогодні неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя без комп’ютера. В умовах періодичних локдаунів і карантинів саме цифрові технології дають змогу не зупиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційному або змішаному форматі. Тому цифрова грамотність дійсно для вчителя стає пріоритетом. Учителю потрібно постійно навчитися застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним.

    ВідповістиВидалити
  4. Настасія Щорбапонеділок, 31 січня, 2022

    Цифрова компетентність є важливою складовою професійної компетентності сучасного педагога, який повинен йти в ногу з часом, швидко та ефективно реагувати на виклики ХХІ століття, уміти застосовувати новітні цифрові засоби, створювати ефективне середовище навчання, знати шляхи і способи безпечного поводження в мережі Інтернет, а також бути здатними захищати особисту інформацію в цифровому просторі. Тому кожен педагог (незалежно від різних чинників) повинен підвищувати рівень своєї цифрової компетентності та іти в ногу з часом. Дякую авторці статті за розкриття актуальної теми.

    ВідповістиВидалити
  5. Світлана Шверненкопонеділок, 31 січня, 2022

    Дійсно, тема формування цифрової компетентності специфічна та варта обговорення. З одного боку, ми живемо у суспільстві, у якому уже неможливо обійтися без технологій, вони стали невід’ємною частиною нашого життя. І карантин продемонстрував нам нові можливості та переваги їх використання. З іншого боку, ІКТ розвиваються у надзвичайно швидкому темпі, ця тема завдяки своїй новизні ще недостатньо вивчена, тому ми постійно стикаємося з новими викликами, особливостями та можливостями при застосуванні ІКТ у педагогічній діяльності, про які і не підозрювали раніше. Тому дякую авторці, що піднімає таку потрібну тему.

    ВідповістиВидалити
  6. Інтеграція в освітній процес ІКТ, що забезпечує доступність до освітнього контенту, сприяє розвитку як самостійності здобувачів освіти, так і їхніх природних задатків, обдарувань, життєвих інтересів. Це, у свою чергу,створює умови для реалізації принципу дитиноцентризму та педагогічного закону зв’язку складності і самостійності в освіті. Шановна пані Юлія дуже чітко розкриває питання ефективності та необхідності цифрової компетентності в освіті. Адже сучасний педагог має володіти ІКТ не гірше, ніж учні, а також володіти методами навчання в умовах інформатизації освіти та використання ІКТ.

    ВідповістиВидалити
  7. В час карантинів, офлайн навчання необхідно навчити кожну дитину за короткий проміжок часу освоювати, перетворювати і використовувати в практичній діяльності величезні масиви інформації. Дуже важливо організувати процес навчання так, щоб дитина активно, з цікавістю і захопленням працювала на уроці, бачила плоди своєї праці і могла їх оцінити.

    Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання може поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій, у тому числі і комп'ютерних. Адже використання комп'ютера на уроці дозволяє зробити процес навчання мобільним, строго диференційованим та індивідуальним тому данна тема дуже актуальна. Дякую авторці за статтю

    ВідповістиВидалити
  8. Дійсно, важливим завданням освіти у ХХІ столітті є формування нових професійних компетентностей педагогів, пов'язаних зі стрімким розвитком цифрового суспільства. Тому до переліку професійно значущих якостей педагога додалася така складова як цифрова компетентність. Авторка статті розкрила перспективи формування такої компетентності сучасного педагога. Дякую за статтю.

    Сучасному педагогу для успішної професійної діяльності необхідно опанувати новітні цифрові технології.

    ВідповістиВидалити