> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

ГОНЧАР

 

9 коментарів:

  1. Важливість компетентнісного підходу в освітньому процесі сьогодні дуже велика. Було цікаво дізнатися про цифровий кейс, правила його наповнення, основні завдання. Є практичні рекомендації автора щодо уроків української літератури та використання кейс-методу під час їх проведення. Застосування даної технології спрямовано на формування таких важливих характеристик, як комунікабельність, самооцінювання, соціальна активність. Дякую автору за цікаву роботу.

    ВідповістиВидалити
  2. Для вчителя-словесника ,безперечно , важливо мати цифровий кейс, у якому левовову частку займатимуть тексти.Саме вони є основою для розвитку читацької компетентності.Дякую авторці за практичне представлення досвіду.

    ВідповістиВидалити
  3. Використанні інтерактивних вправ та ігор на уроках на сьогоднішній день є дуже актуальним. Діти звикли бачити яскраві картинки, які швидко змінюються. Дякую автору за змістовне пояснення, як на уроках використовувати цифровий кейс.

    ВідповістиВидалити
  4. Авторка статті детально розкрила суть цифрового кейсу, його структуру, необхідність використання, як основного інструменту розвитку педагогічної освіти, а також довела ефективність використання цифрового кейсу в практичній роботі вчителя.
    На мою думку, створення та використання цифрового кейсу забезпечує більш повну реалізацію освітнього процесу, учні мають вищий рівень засвоєння знань. Дякую за змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити
  5. Було дуже цікаво прочитати узагальнення та приклади, наведені у статті. Дійсно, зручно та доцільно створювати кейси з тем, адже це допомагає сформувати цілісну картину сприйняття матеріалу та задіює усі органи чуття під час навчального процесу. І візуали, і аудіали, і кінестети зможуть отримати рівний доступ до інформації, що подається на уроці.

    ВідповістиВидалити
  6. Галина Ткач. Важливим завданням сьогодні є підготовка освіченої,творчої особистості. Сучасне покоління потребує нових знань,вмінь та компетенцій. Я думаю використання цифрового кейсу реалізує завдання сьогодення. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую, колего, за змістовну статтю! Цікаво було дізнатися про використання кейс-методу в навчальному процесі.
    Дуже зручно, коли добірки методичних матеріалів, згрупованих за темами зберігаються в одному місці.
    Застосування такого методу дасть змогу розвинути в учнів такі ключові компетентності, як комунікабельність, самооцінювання, соціальну активність, уміння виступати перед публікою, аргументувати свою думку та ін.
    Бажаю подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити

  8. Запропонована стаття інформаційно насичена. Авторка розглядає використання цифрового кейса на уроках української літератури. Справді, щоб підвищити інтерес до предмета, зацікавити учнів, учитель повинен використовувати сучасні технології навчання.

    ВідповістиВидалити