> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Леканова

 

9 коментарів:

  1. Вдовиченко Тетяна Віталіївна, гімназія імені Т. Шевченкапонеділок, 24 січня, 2022

    Цифрові технології створюють учителю нові можливості, дозволяючи разом із учнем отримувати задоволення від захоплюючого процесу спілкування та пізнання. Вони сприяють автоматизації більшої частини роботи педагога, вивільняючи людський ресурс на пошук, спілкування, індивідуальну роботу з учнями, уможливлюють отримання моментального зворотнього зв’язку, покращують ефективність управління освітнім процесом.

    ВідповістиВидалити
  2. Тернавська Тетяна Володимирівна, гімназія №9
    Погоджуюсь з колегою, що "цифрове середовище призводить до перегляду методів навчання та викладання", тому активне залучення різних медіаресурсів на уроках є необхідною умовою для мотивації навчання школярів будь-якого віку. Дякую за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую пані Тетяні за практичний досвід, адже, дійсно, використання відеоматеріалів дозволяє підвищити роль наочності, дає учням повнішу інформацію про досліджувані процеси, включає в активну роботу.

    ВідповістиВидалити
  4. Юлія Бабенко,КЗ "НВО І-ІІІст."Мрія".
    Ніщо сьогодні не розвивається так швидко в світі,як інформаційні технології.І нам,вчителям, необхідно і встигати за їхнім розвитком і намагатися якнайбільше використовувати у навчанні.Сучасним дітям навчання за допомогою ІТ вдається значно швидше,так як це цікаво,кожен раз по-новому.Цікава і актуальна стаття.Дякую,Тетяно Анатоліївно!

    ВідповістиВидалити
  5. Дуже цікава та актуальна стаття! Дякую, пані Тетяно,і абсолютно погоджуюсь з Вами, що інформатика наразі тісно переплітається з усіма навчальними дисциплінами. Використання платформи naurok надає значну допомогу у плануванні уроків, урізноманітнює матеріал і робить комфортнішим виконання завдань учнями з різними рівнями підготовки і сприйняття матеріалу.

    ВідповістиВидалити
  6. Інна Цвєтанович , КЗ "НВО І-ІІІ ст. "Мрія"понеділок, 24 січня, 2022

    Стаття цікава та актуальна. Дякую, пані Тетяно, ви саме той творчий вчитель, який добре володіє, як традиційними методами навчання так і новими інформаційними технологіями. На ваших уроках дітям завжди цікаво.

    ВідповістиВидалити
  7. Автор дуже влучно наголошує на тому, що використання цифрових технологій у початковій школі сьогодні дуже актуально. Інформаційне середовище вимагає перегляду методів навчання та викладання, які мають підвищити якість засвоєння матеріалу та навчити учнів критичному мисленню. Важливий аргумент використання ІКТ у початковій школі-це поєднання їх з традиційними методами навчання. Дякую, дуже актуальна стаття.

    ВідповістиВидалити
  8. Використання цифрових технологій під час уроків в початковій школі дійсно оптимізує процеси розуміння та запам'ятовування навчального матеріалу, а головне – дає можливість підвищити зацікавленість дітей до навчальної діяльності. Дякую. Цікаво та корисно.

    ВідповістиВидалити
  9. Цифрова компетентність педагога це не лише технічні навички, а й знання, зосереджені на когнітивних, соціальних й емоційних аспектах діяльності та життя в цифровому середовищі, що змінюються з появою нових технологій. Застосування цифрових технологій в освітньому середовищі має низку особливостей. Оскільки значна частина матеріалу сприймається учнями візуально, доцільним у роботі вчителя початкової школи є впровадження способів і методів, що забезпечать ефективність сприйняття інформації через візуальний канал сприйняття. Дякую колезі за представлений досвід.

    ВідповістиВидалити