> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Бербенець

 

7 коментарів:

  1. Світлана Тіхоненкопонеділок, 24 січня, 2022

    Цікавий, та, безумовно, корисний матеріал! Дякую автору за змістовну статтю

    ВідповістиВидалити
  2. Ми, педагоги, розвиваємо власну цифрову компетентність з метою розвити її у наших учнях, підготувати їх до цифрового суспільства. Дякую Марині Олегівні за цікавий матеріал, який демонструє ресурси, які забезпечують процес постійного професійного зростання та саморозвитку в умовах швидко змінюваних технологій: EdEra, Prometheus, Центр нової освіти Івана Іванова тощо.

    ВідповістиВидалити
  3. Тернавська Тетяна Володимирівна, гімназія №9
    Цілком поділяю думку колеги, що "цифрова компетентність -це базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя". У статті наведено приклади самоосвіти для сучасного педагога на різних онлайн платформах та сервісах, подано інформацію про уміння й навички, необхідні для розвитку цифрової компетентності. Дякую Марині Олегівні за цікаву статтю, а цитату "інформація та знання - найважливіший ресурс, товар і продукт сучасного суспільства" вважаю своєрідним лозунгом сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  4. Сімеонова Валентина Миколаївна, гімназія №9.
    Автор вдало доводить, що оновлення української школи потребує впровадження в навчальний процес нових освітніх технологій. Базисом НУШ є цифрові компетентності. Стаття пізнавальна, цікава. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  5. Юлія Бабенко КЗ"НВО І-ІІІ ст."Мрія" Сучасний вчитель апріорі не може не володіти ІТК- компетентністю.Він просто не встигатиме за прогресом в освіті,новою інформацією,буде для учнів "динозавром".Пані Марино,дякую за досвід!

    ВідповістиВидалити
  6. Сучасному вчителю вкрай необхідно, щоб у процесі самоосвіти відбувався розвиток цифрової компетентності. Дякую за статтю.

    ВідповістиВидалити