> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

ЛЄСКОВА

 

3 коментарі:

  1. Тетяна Полонськапʼятницю, 28 січня, 2022

    Дякую автору за публікацію! Цікава, корисна інформація,адже сучасних дітей важливо навчати і виховувати в комлексі, як використовуючи свої знання, так і технічні засоби навчання і розвивальне середовище.

    ВідповістиВидалити
  2. Чи знаєте ви, інформацію якого типу представлення ви краще запам'ятовуєте – текстову, графічну чи звукову? А чому надають перевагу ваші дошкільнята? Пані Юлія в матеріалах своєї роботи переконує, що більшість людей якнайкраще сприймає саме візуальну інформацію – вона швидше систематизується, а кольорові образи завдяки включенню емоційної складової ліпше сприймаються та окреслює основні прийоми використання візуалізації в практиці педагога дитячого садка, які сміливо можна продовжити: тематичні розмальовки, інтерактивні книги, лепбук, срайбінг, складання пазлів, QR-кодування, тощо. Отже, перш ніж обрати для заняття той чи той метод візуалізації, вихователь повинен відповісти на запитання, як він ставиться до змісту художнього твору, який пропонує дітям, які в ньому центральні образи, ідеї, проблеми, що мають зрозуміти дошкільнята; яка схема найкраще організує матеріал і наповнить його змістом; яка робота краще допоможе під час аналізу й осмислення змісту оповідання, казки, освітньої ситуації; які потрібно поставити запитання, як організувати актуалізацію суб’єктного досвіду з теми для активізації мислення дітей. Тобто, необхідно усвідомлювати, чому обрано той чи той метод візуалізації і якої мети вихователь може з його допомогою досягти.
    Сучасному суспільству потрібен не виконавець, а творець, людина, яка здатна жити повноцінним життям в інноваційному просторі сьогодення і своєю діяльністю цей простір створювати. Ось чому чим більше ми тренуємо свій мозок, розвиваємо фантазію та творчі здібності, тим більше цікавих ідей і рішень до нас будуть приходити.
    Успіху вам, пані Юліє в опануванні новацій та продукуванні досвіду й корисних освітніх ідей.

    ВідповістиВидалити
  3. Таміла Мірошниченко, вихователь ДНЗ #73четвер, 03 лютого, 2022

    Дуже дякую Вам, пані Юліє, за грунтовне, всебічне висвітлення питання впровадження сучасних технологій візуалізації в роботу педагогів з дітьми дошкільного віку! Це питання актуальне і дуже цікаве, адже здивувати сучасних дошкільнят наразі не просто.А використання різноманітних технологій візуалізації сприяє зацікавленню дітей, заохоченню їх до того чи іншого виду діяльності.Якщо дітям цікаво - вони краще сприймають матеріал, запропонований педагогом. Щиро бажаю Вам успіхів надалі у Вашій роботі!

    ВідповістиВидалити