> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

ТИНЕНИК

 

29 коментарів:

  1. Автор статті ділиться практичними прикладами формування навичок безпечної роботи в Інтернеті, пояснює важливість використання захищених платформ для дистанційного навчання та надійних сервісів для всіх учасників освітнього процесу. У статті пояснюється поняття "цифрова гігієна", що є корисним не тільки для учасників освітнього процесу, а й взагалі для громадян країни.

    ВідповістиВидалити
  2. Досить актуальна проблема розглядається в статті. Сучасний світ має багато можливостей, а тому важливо вміти правильно користуватися інтернетом і пам'ятати про безпеку. Дякую за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Коваленко М.В.
    Створення безпечного освітнього середовища, збереження персональних даних учасників освітнього процесу, формування інформаційно-цифрової компетентності, дотримання правил захищеного користування інтернет-ресурсами є важливими показниками якісної школи.

    ВідповістиВидалити
  4. Автор видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую за актуальну статтю. Безпечна поведінка в Інтернеті – сукупність дій особистості під час користування Інтернетом,відіграє неабияку роль в навчанні, що сприяють задоволенню потреб і водночас запобігають можливості завдання збитків, заподіяних фізичному, психічному, соціальному благополуччю та (або) майну самої людини та інших людей. 

    ВідповістиВидалити

    ВідповістиВидалити
  6. Наталія Колтунова
    Дякую за статтю. Використання ІКТ вимагає від нас безпечної поведінки в Інтернеті.

    ВідповістиВидалити
  7. В умовах сучасного диджіталізованого суспільства питання безпеки в інтернеті набуває великого значення. Знання правил поведінки в мережі, вміння розрізняти фейкову та правдиву інформацію є необхідною навичкою, яка тісно пов'язана з критичним мисленням. Дякую автору за цікаву та корисну інформацію!

    ВідповістиВидалити
  8. Інтернет – одночасно й ризик, і можливість для дітей. Тому освітянам варто робити все можливе, щоби зробити цифрове освітнє середовище максимально безпечним для дітей.

    ВідповістиВидалити
  9. Ця тема перегукується із темою розділу про медіа-освіту курсу "Громадянська освіта" (межпредметні зв'язки). Дякую автору статті за матеріали , які використовуватиму на своїх уроках

    ВідповістиВидалити
  10. Стеба Світлана
    Дякую колезі за вибір актуальної теми та важливі рекомендації. Адже для якісного навчання усі учасники освітнього процесу використовують Інтернет-ресурси. Тому дійсно важливими є питання безпечного освітнього середовища та створення належних умов для продуктивної роботи. Ваші практичні поради будуть корисними для колег та здобувачів освіти. Успіхів та натхнення Вам у роботі!

    ВідповістиВидалити
  11. Віктор Копотійсереду, 02 лютого, 2022

    Авторка даної статті чітко окреслює проблему необхідності формування засад безпечної поведінки учнів у мережі інтернет. Проблема дійсно є актуальною та важливою в умовах сьогодення. Вважаю, що стаття є цікавою не лише для учителів інформатики, а й для інших педагогів, адже визначає основні підвалини сучасної цифрової гігієни.

    ВідповістиВидалити
  12. Важливо вміти правильно користуватися інтернетом і пам'ятати про безпеку в ньому. У статті пояснюється поняття "цифрова гігієна", що є корисним для громадян країни.Дякую за цікаву та корисну інформацію!

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую пані Ірина за цікавий матеріал дослідження, адже, дійсно,сьогодні ми учасники освітнього процесу(особливо учні) живуть та діють у цифровому просторі. Діти народжуються, зростають, навчаються і працюватимуть з гаджетами, що під'єднані до мереж . Їх життя знаходиться під впливом і дією цифрового простору зі старими та новими небезпеками. Справді, питання кібербезпеки одне з найактуальніших у сучасному освітньому процесі. Дякую за розкриття такої сучасної, актуальної та необхідної теми!

    ВідповістиВидалити
  14. Хочеться подякувати автору статті за увагу до тих питань, які є реаліями сьогодення. Кожен педагог, незалежно від предмету, що викладає, має володіти основами безпечної повведінки в цифровому просторі. .

    ВідповістиВидалити
  15. Дякую за цю статью!
    З одного боку сучасні технології та Інтернет відкривають багато можливостей: взнавати корисну інформацію, навчатися, спілкуватися з новими людьми, розвиватися, реалізовувати свої таланти, з іншого – несуть в собі деякі загрози для користувачів.

    ВідповістиВидалити
  16. На фоні інформаційної політичної боротьби всі чомусь забувають, що сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках. Стаття пані Ірини досить актуальна і змістовна. Цілком погоджуюсь, що потрібно приділяти багато уваги формуванню навичок безпечної роботи в Інтернеті, усвідомлення їх значущості та формуванню позитивного ставлення до них на уроках і в позаурочний час.

    ВідповістиВидалити
  17. Стаття сучасна і розкриває реалії нашого цифрового життя. Дійсно сучасні гаджети дають можливість отримати будь яку інформацію, а здобувачі мають її "фільтрувати", щоб не нашкодити собі і оточуючим. Дякую пані Інно.

    ВідповістиВидалити
  18. Надзвичайно актуальна стаття! Доступ до інтернету за допомогою смартфонів і планшетів є у більшості українських дітей. У мережі ховається дуже багато небезпек, тому терміни «кібербезпека», «кіберзлочинність» входять до словника кожного, хто активно користується гаджетами. Під різноманітні ризики потрапляють не тільки діти (особливо останнім часом), а й пересічні громадяни. Авторка роботи досконало окреслила сучасний стан кібербезпеки в цифровому освітньому середовищі і наголосила, що якісна цифровізація не може існувати без належного захисту. Найголовніший вихід із ситуації — це навчання дітей та їхніх батьків правил поведінки в мережі "Інтернет". Дякую Вам, пані Інно, що поділилися досвідом!

    ВідповістиВидалити
  19. Сьогодні можна із впевненністю сказати,що інтернет заполонив світ. Це звісно безліч можливостей і для роботи, і для навчання, і для відпочинку, тому мало хто звертає увагу на саме безпеку. Авторка цієї статті окреслила основи кібербезпеки, що є актуальними сьогодні. Дякую, дуже інформативно, є чому навчитися не лише дітям, а й дорослим.

    ВідповістиВидалити
  20. Тема статті є цікавою, змістовною та повчальною, оскільки ситуація в інтернеті є досить небезпечною і швидко змінюється, тому маємо постійно відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків та дітей щодо можливих ризиків. Авторка статті розкриває питання кібербезпеки, надає практичні поради по використанню платформ для учасників освітнього процесу, що є дуже важливим та актуальним для користувачів Інтернету. Дякую Вам Ірино Борисівно!

    ВідповістиВидалити
  21. Анна Погрібна
    Проблема кібербезпеки зараз є дуже актуальною та важливою не лише для роботи школи, а й для роботи кожного вчителя та учня. Використання захищених платформ для дистанційного навчання, надійних сервісів електронних щоденників та підвищення рівня цифрової грамотності всіх учасників освітнього процесу, позитивно впливають на рівень кібербезпеки освітнього середовища, тому погоджуюсь, що набувати навички роботи з механізмами захисту є важливі у сучасному світі. Дякую за корисну інформацію. Творчих успіхів Вам.

    ВідповістиВидалити
  22. Світлана Шабанова
    Дякую, Ірино Борисівно, за цікаву, змістовну та повчальну, статтю. Нині ми всі підкреслюємо віжливість і актуальність цифрових технологій в сучасному житті, але гарне, цікаве і можливе не має бути шкідливим і для суспільства, і окремо для кожного. Підтримую автора, що потрібно приділяти багато уваги формуванню навичок безпечної роботи в Інтернеті, використовувати захищені платформи.Ірина Борисівна розкриває питання кібербезпеки, надає практичні поради щодо використання платформ для учасників освітнього процесу, які є дуже важливими та актуальними для користувачів Інтернету. Щиро вдячна за практичний досвід.

    ВідповістиВидалити
  23. Тетяна Бурікочетвер, 03 лютого, 2022

    Актуальна стаття про формування безпечних навичок у роботі в мережі інтернет, про кібербезпеку в освітньому середовищі. Відводиться важлива роль у формуванні навичок цифрової гігієни учнів. Дякую !

    ВідповістиВидалити
  24. Гулько Валентиначетвер, 03 лютого, 2022

    Авторка статті гостро звертає увагу на те, що стрімке зростання кількості користувачів Інтернет і цифровізація багатьох сфер нашого життя призвело до великого сплеску кіберзлочинності.
    Згодна з колегою, що використання захищених платформ для дистанційного навчання, надійних сервісів електронного щоденника та підвищення рівня цифрової грамотності всіх учасників освітнього процесу, позитивно впливають на рівень кібербезпеки освітнього середовища. Дякую за актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  25. Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя, але не всі вміють оцінити ті ризики та незезпеки, які їх підстерігають у мережі. Особливо незахищеною категорією користувачів є діти. Тому формування компетенції безпечної поведінки в Інтернеті є досить актуальним питанням у реаліях сьогодення. Надзвичайно складно балансувати між плюсами та мінусами мережі, але авторці статті вдалося дасягти цієї золотої середини, завдяки своїм знанням, які вона успішно передає учням не лише не уроках, а й власним прикладом. А бути прикладом для учнів - це найкраща нагорода для вчителя!

    ВідповістиВидалити
  26. Дякую автору за висвітлення актуальної теми. Комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та Інтернет, розширивши комунікаційні, просторові й часові межі, розкрили нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку й творчої самореалізції особистості. Але разом із тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для учнів, так і для дорослих.
    Тому формування навичок безпечного перебування в мережі Інтернет, як одного з компонентів інформаційно-цифрової компетенції, є пріоритетним напрямком в освіті.

    ВідповістиВидалити
  27. Алла Головатюк
    Цілком згодна з автором статті, що формування навичок безпечного поводження в мережі інтернету є важливою складовою кібербезпеки освітнього середовища. Інформаційно-комунікаційні технології кардинально змінили життя сучасної людини. Проте ці технології створюють платформи для небезпечних сайтів. За відсутності належних заходів діти стають вразливими та наражаються на ризик впливу потенційно жорстокого контенту. Саме тому надзвичайно важливо батькам та педагогам обговорювати і вирішувати питання безпечного використання технологій. Інформаційна безпека дітей – це стабільність зараз та розвиток країни у майбутньому. Завдання педагогів навчити дітей безпечно користуватися Інтернетом: бути медіаграмотним, критично оцінювати інформацію, для цього Ірина Борисівна надала корисні поради, які стануть у нагоді не лише педагогам, а і батькам учнів. Стаття змістовна і актуальна.

    ВідповістиВидалити
  28. Проблема кібербезпеки, безпеки в мережі Інтернет - це важлива тема профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу. Останнім часом діти особливо піддаються кібератакам, тому важливою є роз'яснювальна робота щодо правил поведінки в мережі, ознайомлення з технічними моментами захисту. Дякую, колего, за змістовність.

    ВідповістиВидалити