> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

ГЛАДУШЕВСЬКА

 

21 коментар:

  1. Вдовиченко Тетяна Віталіївна, гімназія імені Т. Шевченкапонеділок, 24 січня, 2022

    Тема статті актуальна. Робота у цьому напрямку для вчителів дуже важлива. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  2. Оксана Бабич, НВО №32понеділок, 24 січня, 2022

    Освітнє середовище у початкових класах має бути безпечним місцем, де діти відчуватимуть себе захищеними та в безпеці, де відбувається більшість навчальних видів діяльності.Дякую автору за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Одним із критеріїв безпеки освітнього середовища є інформаційна безпека.Інформаційно-комунікаційні технології стали невід’ємною частиною життя дитини. Комп’ютер став засобом спілкування, навчання. Пізнання інформаційного середовища дозволяє розширювати коло інтересів дітей, сприяє швидкому пошуку необхідної інформації, змушує до самостійного вирішення непростих завдань. Стаття цікава та актуальна.

    ВідповістиВидалити
  4. Лариса Нестеряк, НВО №32понеділок, 24 січня, 2022

    Віртуальний світ дозволяє дітям реалізувати цілу низку базових потреб: спілкування, ігри, розваги, саморозвиток та самореалізація, виховання сміливості, вміння подолати перешкоди. Отже, діти та підлітки в Інтернеті спілкуються, навчаються, розвиваються та розважаються. При цьому актуальність проблеми безпеки дітей в Інтернеті не викликає жодного сумніву. В своїй статті Оксана Олександрівна змістовно висвітлює це важливе питання. Дякую автору за статтю та бажаю творчої енергії та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  5. “Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі українські батьки усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті їхніх дітей. Їм варто прийти до розуміння, що вони несуть таку ж відповідальність за поведінку своїх дітей в інтернеті, як і на вулиці або в метро. Інакше вони можуть зіткнутися із цілком реальними результатами віртуального спілкування”. Дякую за цікаву інформацію.

    ВідповістиВидалити
  6. Оксана Крамаренко, заступник директора КУ "МЦПРПП КМР"вівторок, 25 січня, 2022

    Не можу не погодитися з думкою про те, що інформаційно-комунікаційні технології кардинально змінили життя сучасної людини. Вони, в першу чергу, дали можливість мати широкий доступ до отримання різноманітної інформації, що значно полегшило наше життя. Разом з тим, виникає велика кількість загроз та проблем щодо захисту від негативного впливу на людину нерозбірливого користування цією інформацією. Особливо це стосується підростаючого покоління. Дякую пані Оксані за підняту дискусійну тему. Адже ми, педагоги, маємо обов'язково обговорювати питання формування обізнаності наших учнів щодо безпечного користування комп'ютерними технологіями.

    ВідповістиВидалити
  7. Ірина Дерновасереду, 26 січня, 2022

    Дуже корисна стаття. Сьогодні особливо актуально постає питання створення безпечного цифрового середовища. Важливо навчити молодших школярів безпечно користуватися Інтернетом та підвищувати їх обізнаність з кібербезпеки. Дякую автору та бажаю успіхів.

    ВідповістиВидалити
  8. Згодна з автором статті, що важко уявити життя без Інтернету. Але, ми як педагоги розуміємо,що він має позитивні і негативні наслідки. Тому автор в своїй статті широко висвітлила питання: як формувати обізнаність дітей про загрози в інформаційному просторі та навчити їх правил безпечного користування мережею Інтернет. Як створити безпечне освітнє середовище щоб формувати компетентності інформаційної грамотності під час освітнього процесу.Осторонь не повинні стояти батьки,адже вдома також повинен бути контроль. Поради,які надала в своїй роботі пані Оксана слушні і корисні. Дякую за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  9. Наталія Іщенкосереду, 26 січня, 2022

    Питання кібербезпеки є надзвичайно актуальним в умовах сьогодення,це стало справжнім викликом для суспільства.Погоджуюсь з колегою, що пріоритетним завданням педагогів стало формування у дітей навичок безпечного користування інтернет простором.

    ВідповістиВидалити
  10. Згодна з автором статті. Це справжня проблема для сучасних дітей і їх батьків, потрібно постійно вдосконалювати цифрову грамотність.

    ВідповістиВидалити
  11. Наталія Костиря, НВО№32четвер, 27 січня, 2022

    Погоджуюсь, що через те, що зараз всі користуються мережею Інтернет проблема цифрової грамотності стоїть надто гостро, особливо в дитячому середовищі. Дякую за корисний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  12. Яна Іващенко, НВО 32пʼятницю, 28 січня, 2022

    Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим,ніж здається.Діти можуть не розуміти наслідків своїх дій. Тому створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей є важливим завданням. Дякую автору за статтю.

    ВідповістиВидалити
  13. Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування. І це стало можливим завдяки Чату, в соцмережах та іншим подібним сайтам.

    Спілкування у чаті, в соцмережах та на деяких інших сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для дитини.Тому потрібно бути надзвичайно обачними і не випускати дітей з поля зору і постійно розповідати про небезпеку,яка може виникнути будь- де на просторах інтернету.

    ВідповістиВидалити
  14. Говорячи про цифрове освітнє середовище ми не можемо не оцінити його переваги в умовах сучасності. інтернет – одночасно і ризик, і можливість для дітей. Тому вчителям і батькам варто робити все можливе, щоби зробити цифрове освітнє середовище максимально безпечним для дітей. Якщо дитина стикається з проблемами або труднощами в інтернеті під час навчання, важливо, щоби вона не боялася розповісти про них учителю та знала, що може отримати допомогу в будь-якій ситуації.

    ВідповістиВидалити
  15. Світлана Цуркан НВО №32пʼятницю, 28 січня, 2022

    Інформаційно-комунікаційні технології за останні роки стали невід’ємною частиною нашого життя. А пізнання інформаційного контенту дозволяє розширювати коло інтересів дітей, сприяє швидкому пошуку необхідної інформації, змушує до самостійного вирішення непростих завдань. Але і наражає нас всіх на нові ризики, тому безпека в кіберпросторі стає однією з надзвичайно важливих тем для суспільства. Дякую автору статті за поради, як можна урізноманітнити навчальний процес, акцентуючи увагу на формуванні поведінки в інтернеті.

    ВідповістиВидалити
  16. Дійсно недостатня обізнаність, низький рівень достовірності та безпеки інформації роблять дітей дуже вразливими до інформаційних загроз.Тому батькам та організаторам освітнього процесу важливо обговорювати і вирішувати питання безпечного використання технологій. Дякую автору за статтю.

    ВідповістиВидалити
  17. Актуальне питання. Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Ми спільно маємо відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків та дітей щодо можливих ризиків. Так, я погоджуюся з думкою автора про те, що тільки завдяки спільній роботі можна звести до мінімуму можливі небезпеки дітей і мережі Інтернет, посилюючи заходи зі сприяння цифрової грамотності. Дякую за змістовну та актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  18. Наталія Нєпопалова, НВО №32неділю, 30 січня, 2022

    Дійсно цифрове середовище є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою актиивність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідки своїх дій, що призводять до катастрофічних випадків. Ця стаття актуальна, тому надзвичайно важливо батькам та організаторам освітнього процесу обговорювати питання про небезпеку дітей в мережі Інтернет. Матеріал змістовний, сучасний. Успіхів Вам, Оксано Олександрівно, та творчого натхнення.

    ВідповістиВидалити
  19. Гага Ніна Володимирівнапонеділок, 31 січня, 2022

    Згодна з автором статті, що інформаційно - комунікативні технології стали невід’ємною частиною нашого життя, особливо життя дитини. Оксана Олександрівна висвітлює важливе питання безпеки дітей в Інтернеті. Ця стаття корисна для вчителів і для батьків. Дякую колезі за цікавий матеріал.
    Гага Ніна Володимирівна, НВО № 32

    ВідповістиВидалити
  20. Погоджуюся з Оксаною Олександрівною,що , крім учителів, важливу роль у формуванні безпечного Інтернет-простору для дитини відіграють батьки.Саме їм необхідно: постійно дізнаватися про ризики для дітей; вміти розпізнати потенційну загрозу, на яку наражається їх дитина.Батьки також мають вчитися, розвивати постійно свою цифрову компетентність.І це в першу чергу потрібно, щоб захистити своїх дітей від шкідливих впливів. Про це також учитель має говорити батькам. Справді, загроз багато. Ми ще багато чого не знаємо і не розуміємо, але це має спонукати нас до дій, активних, рішучих, систематичних. Дякую за статтю, дуже актуально!

    ВідповістиВидалити
  21. Інтернет – дивовижне місце, повне знань і розваг, насичений відмінним контентом. Уміле використання Інтернету має багато позитивних моментів. Але не слід забувати про пильність та безпеку в Інтернеті. Змістовна та цікава стаття. Дякую!

    ВідповістиВидалити