> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

ХАХАЛЄВА

 

20 коментарів:

  1. Реалії сьогоднішнього дня вимагають від педагога постійного розширення та оновлення знань, постійного самовдосконалення. Навчання протягом життя - одна із основних ключових компетентностей. А цифрове навчання - вимога сучасності. Автор статті власним прикладом доводить, що використання освітніх платформ є зручним засобом розширити можливості уроку та підвищити власну педагогічну кваліфікацію.

    ВідповістиВидалити
  2. У статті авторка акцентує увагу на тому,що сьогодні педагог повинен вільно володіти сучасними технологіями та використовувати їх у своїй професійній діяльності,тим самим забезпечувати ефективність освітнього процесу.У викладеному матеріалі актуальним є питання цифрової компетентності,без якої неможливо уявити роботу сучасного вчителя,необхідності модернізації та діджиталізації освіти.Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Я погоджуся з тим,що сьогодні ми не можемо не враховувати вимог сучасності, а саме особистісного та професійного розвитку кожної людини. Найнеобхіднішою з таких і вже найбуденнішою є вміння користуватися можливостями інтернету. Це стало нормою так як для дітей, так і для вчителів. Я переконана,що за допомогою інновацій можна підвищити ефективність освітнього процесу. Для цього постійно треба вдосконалювати свої професійні вміння. Дуже корисним вважаю, як і авторка цієї статті, портал "Дія. Цифрова освіта", який дійсно спрямований на підвищення цифрової компетентності педагогів. Адже з сучасним вчителем вчитися легко та цікаво!

    ВідповістиВидалити
  4. Цифрова компетентність є однією з ключових навичок 21 століття. Відповідно до концепції Нової украйнської школи, ми як педагоги маємо сприяти формуванню цих навичок, а також володіти відповідними soft skills. Авторка детально аналізує сфери цифрової компотентності, дає слушні поради з визначення власного рівня та способів його покращення. Стаття покликана допомогти всім педагогам, які прагнуть працювати по-сучасному та відповідно до вимог сучасних реалій.

    ВідповістиВидалити
  5. Наталія Колтунова
    ІКТ є необхідністю сучасного освітнього процесу. За допомогою цифрової компетентності ми можемо підвищити ефективність навчального процесу.

    ВідповістиВидалити
  6. Погоджуюсь із думкою автора про те, що володіння ІКТ-технологіями потрібне ще й для того, щоб не відставати від сучасних , обізнаних в даній сфері учнів.Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  7. Кулик Ольга.
    Пані Надія, погоджуюсь з Вами, що важлива особливість неперервної освіти - її спрямованість у майбутнє, на розв'язання проблем розвитку суспільства на підґрунті використання одержаних знань і для вчителя самоосвіта – це безперервний процес саморозвитку і самовдосконалення. Дякую за актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  8. Стеба Світлана
    За допомогою нових цифрових технологій в системі освіти створюються умови для формування ключових та предметних компетентностей учнів, їх повноцінної самореалізації, адже вони дають змогу максимально розкрити зміст уроку, стимулюють активність учнів, розвивають їхні творчі здібності. Така робота не може здійснюватися без систематичного професійного самовдосконалення педагога.
    Дякую, Надіє Іванівно, за актуальність та змістовність розкритої теми. Успіхів і натхнення Вам у роботі!

    ВідповістиВидалити
  9. Надіє Іванівно, абсолютно погоджуюсь з вами. Дійсно, сучасний вчитель - це вчитель -новатор, вчитель, який невпинно працює над самореалізацією та самовдосконаленням! Наразі педагог, який перестав рухатись вперед- назавжди втрачений для суспільства. Ми не маємо права відставати від наших дітей! Здоров'я вам та натхнення!!

    ВідповістиВидалити
  10. Нові цифрові технології - це потреба і вимога сучасного інформаційного суспільства, а для вчителя оригінальний і нестандартний підхід до власної професійної діяльності,дякую.

    ВідповістиВидалити
  11. Змістовна та цікава стаття! Сьогодні цифрова грамотність для вчителя стає пріоритетом. Сучасний педагог повинен розвивати свої власні професійні навички, використовуючи інструменти ІКТ, щоб залишатися компетентним фахівцем, здатним до пошуку і добору відповідних цифрових ресурсів, новітніх розробок у своїй освітній діяльності. Дякую, Надіє Іванівно, за корисні поради, за те, що ділитеся знаннями та досвідом із нами, колегами. Сил Вам та наснаги!

    ВідповістиВидалити
  12. Анна Погрібна
    Дійсно, зараз, в епоху інтернету, інформаційних технологій вчитель як ніхто інший повинен постійно опановувати нові знання, щоб бути "на плаву", сучасний розвиток освіти породжує нові виклики і зумовлює нові вимоги до особистості вчителя та його професійної діяльності. згодна з тим, що вчителі, які вже зараз засвоюють інформаційно-комунікаційні технології і застосовують їх у своїй професійній діяльності, роблять внесок у власний розвиток, збагачують свої знання та забезпечують належний рівень професіоналізму протягом усього терміну педагогічної діяльності. Дякую за цікавий матеріал, творчих Вам успіхів.

    ВідповістиВидалити
  13. Світлана Шабанова
    Стаття цікава і пізнавальна. Автором розкрито та обґрунтовано шляхи та засоби формування цифрової компетентності сучасного вчителя.Надія Іванівна обгрунтовує, що цифрова компетентність є вагомою складовою професійного розвитку сучасного педагога.Дякую за цікавий матеріал, корисні поради. Бажаю успіхів та творчих злетів!

    ВідповістиВидалити
  14. Тетяна Бурікочетвер, 03 лютого, 2022

    Цікава стаття, де висвітлюється формування цифрової компетентності сучасного вчителя. Це дає можливість підготувати учнів до життя та діяльності в цифровому світі. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  15. Твердження про те, що вчитель повинен йти в ногу з часом, ще раз підтвердила авторка у своїй статі. Адже, вміння застосовувати новітні цифрові засоби навчання є не просто забаганкою кожного окремого вчителя, а нагальною потребою, вимогою часу. На сьогодні дуже важливо вміти організувати навчальний процес так, щоб дитина з цікавістю і захопленням працювала на уроці, бачила результати своєї праці і могла сама оцінити свої досягнення. Давня мудрість говорить: "Хто стоїть на місці, той відстає". У свої статті авторка ясно дала зрозуміти, що відставати вона не збирається, а тому рухається. Рухається вперед. В ногу з новітніми технологіями навчання. Тож бажаю їх не зупинятися, досягнувши вершини, а підніматися щоразу вище, адже професійне вдосконалення педагога не знає меж!

    ВідповістиВидалити
  16. Актуальна і змістовна стаття. Колега у ній подає сутність поняття "інформаційно-цифрова компетентність" як важливої складової професійної компетентності сучасного педагога, викладається компонентний склад та зміст. Швидкий розвиток сучасного суспільства, цифрових технологій та інноваційних засобів навчання вимагають від педагогів нових професійних знань та вмінь, перегляду підходів щодо формування професійної компетентності. Шановна колего, дякуую за те, що поділились своїм досвідом. Будьте здорові і щасливі! Успіхів Вам на педагогічній ниві.

    ВідповістиВидалити
  17. Дякую за цікаву статтю. Насправді цифрова компетентність важлива як вчителям, так і іншим людям. Адже вміння користуватися різноманітними додатками, оформлювати та передавати інформацію, користуватися можливостями на повну покращують наше життя.

    ВідповістиВидалити
  18. Алла Головатюк
    Цілком згодна з вами, Надіє Іванівно, що лише вчителі , які охоче використовуватимуть свої цифрові знання в школах , забезпечать своїх учнів новими навичками, щоб мати можливість вчитися протягом усього життя, критично мислити, досягати цілей, спілкуватися між культурами та бути конкурентоспроможними на ринку праці. Діти люблять технології. Якщо вчителі нададуть їм можливість досліджувати з використанням технологій, їх захоплення зросте. Розвиток цифрової компетентності в системі неперервної освіти є актуальною проблемою не тільки в Україні,а й в світі і стало вимогою часу, коли весь світ живе і продовжується розвиватись в умовах світової пандемії. Дякую авторці за змістовний матеріал та актуальність висвітленої проблеми!

    ВідповістиВидалити
  19. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології поступово й докорінно змінюють світ навколо нас. Переваги їх упровадження відчуваються практично у кожній сфері діяльності. Швидкоплинність розвитку новітніх засобів виробництва вимагає від фахівців постійного удосконалення і навчання. Дякую за цікаву статтю та влучні поради.

    ВідповістиВидалити