> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Волкова

 

6 коментарів:

  1. Пані Ірино, Ви беззаперечно праві - інформатизації закладів освіти, у час глобального панування технічного прогресу, вкрай необхідна. Вона дає необхідні плюси для закладу освіти - публічність, корпоративність, комунікативність і, нарешті, - це безумовна зручність.

    ВідповістиВидалити
  2. Пані Ірино, дякую за змістовний матеріал та сміливість говорити про недоліки окремих програм! Знаю, скільки Ви особисто робите для інформатизації закладу, в якому працюєте.

    ВідповістиВидалити
  3. Оксана Крамаренко, заступник директора КУ "МЦПРПП КМР"середу, 26 січня, 2022

    Представлена робота має свою цінність в тому, що пані Ірина представила ресурси, які використовуються для здійснення організаційної функції управління в закладі освіти. Досвід цікавий та заслуговує на увагу, адже має певні результати. І не можна не погодитися з тим, що не зважаючи на певні труднощі, процес інформатизації управління закладами освіти є необхідним та незворотнім. Дякую колезі за висвітлення актуальної теми.

    ВідповістиВидалити
  4. Ірина Кочмар, заступник директора з НВР НВК «Кіровоградський колегіум»
    Цифровізація закладів загальної середньої освіти – актуальна й неодмінна вимога сьогодення. Професіоналізм управлінської діяльності керівників школи полягає в умінні професійно здійснювати управлінську діяльність у сучасних соціально-економічних умовах з використанням цифрових засобів комунікації, електронних систем, корпоративних мереж, які, як точно відзначила авторка статті, не здатні замінити живе спілкування, але які значною мірою спрощують роботу з інформацією та дають можливість вирішувати складні завдання за короткий час. Дякую, Ірино Вікторівно, за змістовну та цікаву статтю

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую, пані Ірино, за змістовну та актуальну статтю! Підтримую Вас у тому, що цифрові засоби комунікації, електронні системи, корпоративні мережі не здатні замінити живе спілкування, втім, вони значною мірою спрощують роботу з інформацією та документообіг, дають можливість вирішувати складні завдання за короткий час.Найбільшою перешкодою на шляху інформатизації закладу є недостатнє технічне забезпечення. Для роботи з електронними системами потрібно, щоб кожне робоче місце вчителя, а бажано і учня було забезпечено сучасним ПК та швидкісним Інтернетом. Спасибі, що поділилися власним досвідом використання засобів ІКТ в адміністративній діяльності. Але усім нам потрібно ще багато працювати, щоб отримати бажане для всіх сучасне освітнє середовище!

    ВідповістиВидалити
  6. Погоджуюсь, що сьогодні важко уявити здійснення основних функцій управління без застосування інформаційних технологій для ефективного застосування яких потрібно постійне підвищення рівня цифрової компетентності керівників та педагогічних працівників закладу та достатнє матеріально-технічне забезпечення. Ірино Вікторівно, Ваша стаття дуже актуальна й корисна. Ви систематизували та узагальнили досвід роботи Вашого закладу. Впевнена, колеги використають Ваш досвід у своїй діяльності. Бажаю Вам успіху!

    ВідповістиВидалити