> Комунальна установа "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради"

Настощук

 

26 коментарів:

  1. Погоджуюся, передусім дорослі повинні йти в ногу з часом і добре знатися на новинках кіберпростру, які часто можуть бути небезпечними для несвідомих підлітків.

    ВідповістиВидалити
  2. На жаль, Інтернет-простір розвивається дуже швидко і не завждм дорослі встигають запобігти ризикам...

    ВідповістиВидалити
  3. Цікава стаття. Дякую автору за змістовний і живий матеріал. Фото уроків і заходів свідчать про активну участь закладу у вирішенні питання кібербезпеки в школі. Як говорять: крапля камінь точить...Отже, чим більше говорити з дітьми на данну тему, тим легше вони долатимуть підступні гребені хвиль кіберпростору.

    ВідповістиВидалити
  4. Аплодую! Дуже сподобалась ідея інтегрованого уроку, де так вдало обіграли роль челенджів у житті підлітків. Ця тема залишається гострою, адже весь Інтернет-простір засмічено N-ою кількістю відеороликів сумнівного характеру.

    ВідповістиВидалити
  5. Оксана Бабич,Нво №32понеділок, 24 січня, 2022

    Діти блискавично освоюють усі останні новинки - соціальні мережі, ігри, програми. Інтернет допомагає їм розвиватися і вчитися. При цьому інтернет – анонімний,його важко контролювати. Діти допитливі, у них ще немає того життєвого досвіду, який дозволив би їм визначити обман і маніпуляцію. Саме тому свідомість і підготовленість кожного користувача є основною запорукою його безпеки.Дякую автору за цікавий та практичний виклад матеріалу.

    ВідповістиВидалити
  6. Цікава, корисна стаття. Ми повинні підвищувати обізнаність учнів у сфері кібербезпеки, намагатись зосередити їх увагу на можливих наслідках для здоров’я та життя, на відповідальному ставленні до своєї поведінки в цифровому середовищі. Діти завжди можуть отримати допомогу у практичних психологів та інших спеціалістів в галузі кібербезпеки.

    ВідповістиВидалити
  7. Так, дійсно, цифрові технології все ширше входять в наше життя, постійно збільшується обмін особистою інформацією в Інтернеті – для розважальних, професійних чи адміністративних цілей. Це наражає нас всіх на нові ризики, тому безпека в кіберпросторі стає однією з надзвичайно важливих тем для суспільства. Дякую автору статті за поради, як можна урізноманітнити навчальний процес, акцентуючи увагу на темі кібербезпеки.

    ВідповістиВидалити
  8. Лариса Нестеряк, НВО №32понеділок, 24 січня, 2022

    Сьогодні цифрові технології відіграють значну роль в розвитку та підвищенні якості сучасної освіти. Вони дозволяють зробити процес навчання мобільним, диференційованим та індивідуальним. Але при цьому не слід забувати про небезпеку кіберпростору. Рекомендації для вчителів, а також батьків, з формування у дітей компетенцій грамотного та безпечного використання Інтернетресурсів, які окреслила автор в своїй статті, безперечно заслуговують на увагу. Дякую за цікаву та корисну інформацію. Бажаю успіхів в подальшій педагогічній діяльності!

    ВідповістиВидалити
  9. Щороку все більше дітей користуються інтернетом, використовуючи доступ не лише з комп’ютера, а й з мобільних телефонів, що актуалізує проблему онлайн-безпеки дітей. За результатами спільного з Інститутом соціології НАН України дослідження «Знання та ставлення українців до питання безпеки дітей в інтернеті» з’ясувалося, що 78% батьків не знають про проблеми безпеки дітей в інтернеті. Тому рекомендації вчителя є влучними та потрібними. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  10. Ірина Дерновасереду, 26 січня, 2022

    Автор розкриває надзвичайно актуальну проблему кібербезпеки. В наш час,коли учні мають широкий доступ до Інтернету,особливо важливо навчити їх безпечно ним користуватися та запобігти можливим ризикам.Особливо вражена інтегрованим уроком фізики та німецької мови,високою майстерністю вчителів.Дуже вдячна автору за те,що ділиться досвідом своєї роботи.

    ВідповістиВидалити
  11. Наталія Іщенкосереду, 26 січня, 2022

    Дякую автору статті за практичні поради щодо підвищення обізнаності учнів у сфері кібербезпеки.Бажаю успіхів в подальшій педагогічній діяльності!

    ВідповістиВидалити
  12. Корисна стаття як для вчителів так і для батьків. Саме вони повинні вчити дітей правильно користуватись інтернетом і отримувати тільки користь від нього.

    ВідповістиВидалити
  13. Наталія Костиря, НВО№32четвер, 27 січня, 2022

    Цікава і корисна стаття. Спасибі автору, що в тексті піднімає важливі проблеми для нашого суспліьства.

    ВідповістиВидалити
  14. Яна Іващенко, НВО 32пʼятницю, 28 січня, 2022

    Вдосконалення інформаційних технологій створювати умови для ефективного розвитку сучасного суспільства. Незважаючи на позитивну роль комунікативних засобів та інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних технологій. Особливу небезпеку незахищених інформаційний простір приховує для дітей. Саме тому слід вчити дітей безпечно користуватись інтернетом.
    Дякую за корисну статтю.

    ВідповістиВидалити
  15. Дякую автору за підняття дуже актуальної теми. Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні.Інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів.

    ВідповістиВидалити
  16. Іформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини . Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто.
    Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини. Дякую автору за змістовну і актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  17. Проблема безпечного інтернету зараз дуже актуальна. Безпечність та інформаційна грамотність зараз – спільна відповідальність усіх учасників освітнього процесу. Дякую автору, що торкнулась основних правил,дотримуючись яких можна уникнути більшості пасток, які зустрічаються в онлайн середовищі. Кожен користувач має право бути захищеним і повинен пам’ятати про відповідну поведінку як у реальному житті, так і в цифровому просторі. Стаття буде корисна як для вчителів так і для батьків. Дякую автору за те,що ділиться досвідом своєї роботи.

    ВідповістиВидалити
  18. Світлана Цуркан НВО №32неділю, 30 січня, 2022

    Дистанційне навчання, активне впровадження ІКТ в освітню сферу, дає учням змогу перейти він пасивного сприйняття інформації до активних самостійних дій. Але, робота в інтернеті має як позитивний, так і негативний вплив. Стаття цінна тим, що автор висвітлює питання профiлактичних заходiв, спрямованих на зниження й запобiгання ризикам пошуку інформації в мережевому просторi. Тому що, дійсно, небезпека кіберпростору – гостре питання сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  19. Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасних комунікаційних засобів та інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних технологій. Особливу небезпеку незахищений інформаційний простір приховує для дітей. Інтернет може містити інформацію агресивного чи соціально небезпечного змісту. Так, я погоджуюся з думкою автора про те, що безпечність та інформаційна грамотність – спільна відповідальність усіх учасників освітнього процесу.Дякую за цікаву та актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  20. Питання кібербезпеки актуально. Згодна з автором, що з одного боку Інтернет дає можливість отримати необхідну інформацію, з іншого- втрачають свій особистий простір. Погоджуюсь, що педагоги повинні попереджати учнів про небезпеку розкриття персональних даних, конфіденційної інформації; про способи запобігання витоку даних та інші види кібершахрайства.В статті також був представлений матеріал щодо проведення інтегрованого уроку фізики. Матеріал сучасний і цікавий.Бажаю не зупинятись на досягнутому, творчого натхнення і успіхів.

    ВідповістиВидалити
  21. Пані Інно, дякую за змістовне та структуроване подання матеріалу! Актуальна тема та серйозний погляд на проблему. Цікава інтеграція навчальних предметів)!

    ВідповістиВидалити
  22. Дякую, Інно Олександрівно, за таку пізнавальну статтю. Підтримую думку про те, що весь час, не тільки вчителі, а й батьки, повинні вчити дітей правилам інформаційної гігієни, щоб запобігти впливу вищеперерахованих ризиків, що призводять до потрапляння дітей в небезпечні ситуації. Дуже цікаві поради та ідеї для адміністрації, вчителів, батьків. Думаю, що всім педагогам варто ознайомитися зі змістом Вашої статті. Цінним також цінним є Ваш власний досвід, яким Ви поділилися з колегами.Бажаю швидкого втілення ідей та задумів!

    ВідповістиВидалити
  23. Тетяна Федотовавівторок, 01 лютого, 2022

    Інно Олександрівно, ваша стаття - знахідка, це ковток свіжого повітря. Ви з легкістю пишете про речі, які хвилюють кожну сучасну людину, особливо молодь. Учні швидко використовують зміни у цифровому середовищі, а вчитель має випереджати на декілька кроків свого учня. У статті висвітлені переваги та недоліки використання мережі Інтернет, різноманітних гаджетів, ІКТ на уроках. Ви надаєте практичні поради з власного досвіду роботи, прогресивний вчитель має відповідати світовим тенденціям в освітньому середовищі. Вдячна за статтю, обов`язково скористаюсь вашими порадами у своїй педагогічній діяльності.

    ВідповістиВидалити
  24. Анна Савченкочетвер, 03 лютого, 2022

    Дуже сподобалась стаття!Актуально, доступно, цікаво! Дякую.

    ВідповістиВидалити
  25. Стаття дуже сподобалась! В умовах сьогодення вона є актуальною. Потрібно частіше піднімати тему безпеки роботи в Інтернеті та акцентувати на цьому увагу дітей. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  26. Тема дуже актуальна. В сучасних умовах необхідно застерігати дітей від негараздів під час користування Інтернетом та "прогулянок" цифровим простром. Дякую!

    ВідповістиВидалити